Nieuregulowane należności za granicą

NIEUREGULOWANE NALEŻNOŚCI ZA GRANICĄ

Linia informacyjna do windykacji zaległych należności za granicą: +390532240071

Nieuregulowane należności za granicą. W nowym zglobalizowanym systemie ekonomii wzrasta ilość przypadków braku płatności ze strony zagranicznych klientów, i coraz częściej zarówno firmy, jak i osoby prywatne muszą odzyskiwać należności za granicą: nasza Międzynarodowa Kancelaria Prawna, po latach działalności w sektorze windykacji zagranicznej, osiągnęła specjalizację w tym zakresie, mającą na celu udzielanie pomocy wierzycielom w ich działaniach windykacyjnych za granicą.

Artykuł napisany przez Justynę Pysiak, z Międzynarodowej Kancelarii Prawnej Bertaggia

“Dzięki lojalnych zagranicznych prawników powierniczych, uważnie dobranych pod względem szybkości wykonania i zdolności działania, Międzynarodowa Kancelaria Prawna Bertaggia jest w stanie uzyskać dla swoich klientów procentowy wskaźnik ściągalności należności, który wynosi blisko 80%”.

Nieuregulowane należności za granicą. Podobnie jak w przypadku windykacji krajowej, również w przypadku windykacji międzynarodowej, początkowo prowadzona jest zapobiegawcza kontrola poprzez wyspecjalizowane firmy, uzgodniona z Kancelarią, mająca na celu zweryfikowanie konkretnych możliwości odzyskania należności zagranicznych, tak aby nie rozpoczynać postępowania sądowego w zakresie odzyskania należności zagranicznych, które są kosztowne i przeznaczone do niepowodzenia.

Jest szczególnie ważne, aby wcześniej ustalić, jakie są poszkodowane środki majątkowe zagranicznego dłużnika, a przede wszystkim, czy takie środki istnieją, czy też nie. Szanujemy naszych klientów i ich pieniądze!

NIEUREGULOWANE NALEŻNOŚCI ZA GRANICĄ: PROCEDURY ODZYSKIWANIA

Nasza procedura windykacji zaległych należności zagranicznych jest unormowana w konkretnych warunkach: nie podejmujemy żadnych działań windykacyjnych za granicą, nie mając pewności co do istnienia majątku podlegającego zajęciu w posiadaniu dłużnika.

Próba odzyskania zagranicznych zaległych należności bez wiedzy o tym, czy zagraniczny dłużnik jest wypłacalny, jest bezcelowe : wydasz niepotrzebnie pieniądze. Szanujemy naszych klientów! Nieuregulowane należności za granicą

Kancelaria, również w podobny sposób jak w przypadku windykacji krajowej, podejmuje wstępną pozasądową próbę odzyskania zagranicznych należności, starając się w jak największym stopniu ograniczyć postępowanie sądowe. Nasza międzynarodowa kancelaria prawna jest w stanie szybko odzyskać Państwa międzynarodowe należności za granicą.

Jeśli potrzebujesz odzyskać wierzytelności za granicą, możesz polegać na naszą pomoc. Zapytaj o kosztorys windykacji za granicą. Dzięki naszej Międzynarodowej Kancelari Prawnej od teraz można je szybko i skutecznie odzyskać, aby dowiedzieć się jak odzyskać zagraniczne długi, kliknij tutaj: https://www.avvocatobertaggia.org/modalita-recupero-crediti-estero.html

Dzięki naszej pracy będziesz mógł polegać na organizacji posiadającej kompetencje, środki i wsparcie do pomocy twojej firmie w zakresie zagranicznych postępowań sądowych. Nieuregulowane należności za granicą

Kancelaria działa bezpośrednio na rzecz windykacji zaległych należności zagranicznych w następujących krajach: Austria, Słowenia, Chorwacja, Wielka Brytania, Malta, Hiszpania, Iran, Peru, Portugalia, Francja, Niemcy, Grecja, Belgia, Norwegia: w innych krajach dostępna jest usługa Windykacji Należności Zagranicznych, z zaufanymi zagranicznymi prawnikami, lojalnymi wobec Kancelarii, na następujących terenach geograficznych:

  • Kraje UE: wszystkie
  • Europa Wschodnia: Rosja, Białoruś, Serbia.
  • Afryka Północna: Maroko, Tunezja, Egipt.
  • Bliski Wschód: Izrael, Jordan.
  • Afryka: Republika Południowej Afryki, Senegal, Kenia, Gabon, Angola, Mozambik, Nigeria, Kamerun.
  • Ameryka: wszystkie oprócz Boliwii, Wenezueli, Kuby i Haiti.
  • Azja: Indie, Chiny, Japonia, Korea Południowa, Singapur.
  • Oceania: Australia, Nowa Zelandia.

contattaci

Jesteśmy włosko-polską międzynarodową kancelarią prawną, która pomoże Państwu odzyskać zaległe długi zarówno we Włoszech, jak i za granicą. Nieuregulowane należności za granicą. Skontaktuj się z Kancelarią już teraz, aby uzyskać pomoc w odzyskaniu należności za granicą: +390532240071

Insurance Quote

Errore: Modulo di contatto non trovato.