Włosko-Polska Kancelaria Prawna Bertaggia

Włosko-Polska Kancelaria Prawna BERTAGGIA

KANCELARIA PRAWNA BERTAGGIA: ZADZWOŃ DO NAS PO WIĘCEJ INFORMACJI +393483610420

Włosko-Polska Kancelaria Prawna Bertaggia została założona w 1993 r. w Ferrarze we Włoszech i posiada biuro w Ferrarze.

Kancelaria składa się z wielu profesjonalnych współpracowników: prawników – księgowych – doradców pracy – doradców finansowych – śledczych. W każdym sektorze pracuje ekspert specjalizujący się w danej dziedzinie, który stanowi główny punkt kontaktowy zarówno dla praktyki zarządzania jak i relacji z klientami. Kancelaria Prawna we Włoszech dla Polaków.

Nasza Międzynarodowa Kancelaria Prawna Bertaggia zajmuje się również nieuregulowanymi należnościami we Włoszech. Jeśli jesteś Polakiem i masz we Włoszech należności i potrzebujesz więcej informacji kliknij tutaj.

Rag. Justyna Pysiak

Artykuł opracowany przez księgowa  Justynę Pysiak , z Międzynarodowej Kancelarii Prawnej Bertaggia. Prawnik włosko-polski.

“Całkowity brak wewnętrznej biurokracji, ogromna chęć zaspokojenia potrzeb klienta, niezwykła precyzja i szybkość w praktyce, obecność profesjonalnego rozmówcy dla każdej rozpatrywanej sprawy czynią ze Kancelaria Bertaggia jest właściwym partnerem w zakresie udzielania usług prawnych i konkretnego osiągnięcia rezultatów oczekiwanych przez klienta”.

Włosko-Polska Kancelaria Prawna Bertaggia. Nasza Kancelaria jest organizacją, a nie jednym specjalistą!

Nasi klienci otrzymują identyfikator użytkownika i hasło umożliwiające bezpośredni dostęp do naszego systemu w celu zarządzania i przeglądania własnych akt, 24 godziny na dobę z dowolnego miejsca na świecie.

Twój czas jest cenny i nie chcemy go marnować!

czas

Jeśli klient potrzebuje osobistej rozmowy z jednym z naszych specjalistów, będzie ją miał, i niezależnie od potrzeb, zawsze można połączyć się z naszym systemem i zarządzać swoimi stanowiskami w zaciszu swojego domu. Udzielamy również konsultacji online za pomocą systemów wideokonferencyjnych. Włosko-Polska Kancelaria Prawna Bertaggia. Kancelaria Prawna z tłumaczem języka polskiego.

Nabyte umiejętności zapewniają zindywidualizowaną, szybką i skuteczną pomoc w sprawach prawnych i sądowych, zarówno na poziomie krajowym jak i międzynarodowym. Prawnik we Włoszech dla Polaków“.

Jesteśmy rzeczywistą firmą prawniczą dla wszystkich tych firm, które nie mają kancelarii prawnej. W każdej sytuacji możemy być Państwa prawnym doradcą. Posiadamy doskonałe kompetencje w zakresie windykacji należności we Włoszech. Jesli chesz miec informacje na temat nieuregulowanch naleznosci za granica kliknij tutaj.

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywania zawodu nr 06500474 Zurich Insurance Company Ltd., max. * 2.000.000 € z terminem ważności 25/03/29

Włosko-Polska Kancelaria Prawna Bertaggia. Aby uzyskać więcej informacji, jeśli jesteś klientem zagranicznym i szukasz prawnika we Włoszech, zadzwoń pod numer +393483610420.

 

 

Insurance Quote

Errore: Modulo di contatto non trovato.